Ważne zwycięstwo!

Gwarek – Górnik Piaski
Skład: Stanek - Rajca, Ferensztain, Woźnica, Wojtoń, Oleksy, Saliński, Wilk, Kasprzyk, Cepek, Sewerin.
Bramka: Kasprzyk.
Zagrali również: Dominik Bartoszewicz, Dominik Mąka, Grzegorz Tomecki
Dzisiejsze spotkanie można podzielić na trzy okresy.
Pierwszy to szybka i pomysłowa gra z kilkoma doskonałymi sytuacjami bramkowymi. Niestety w tym okresie mieliśmy problem ze skutecznością i nie udawało się pokonać bramkarza przyjezdnych nawet z rzutu karnego. Od czego jednak mamy w drużynie Tomka Kasprzyka? Tomek wziął sprawy w swoje ręce i fenomenalnym uderzeniem z dystansu dał prowadzenie naszej drużynie.
Drugi okres trwał od momentu objęcia prowadzenia do końca pierwszej połowy i charakteryzował się spokojnym kontrolowaniem przebiegu wydarzeń na boisku.
Trzeci okres to cała druga połowa. W tym czasie udzielił się nam styl gry drużyny gości i przez 45 minut oglądaliśmy widowisko oparte na chaosie i przypadku.
Podsumowując brawo za bardzo ważne trzy punkty!
Warto odnotować, że pełne spotkanie rozegrał nasz wychowanek z rocznika 2001! Na lewej obronie wyszedł dziś w podstawowym składzie Błażej Woźnica.