Udana sobota przy ul. Zwycięstwa!

Gwarek Ornontowice - Górnik Pszów 4:0 (2:0) VIDEO
1:0 - M. Sikora 19 minuta, 2:0 - Leszczyński 34 minuta, 3:0 - Tomecki 64 minuta-głową, 4:0 - Kasprzyk 72 minuta.
Sędziował Adam Jakubczyk (Katowice). Widzów 100.
GWAREK: P. Nowak - M. Sikora, Tomecki, Rajca, Niewiedział - Fraś (78. Lewandowski), Boczar, Staszowski (85. Wojtoń), Kasprzyk (88. Bałuszyński) - Leszczyński, Zdrzałek (70. Sewerin). Trener Damian GALEJA.
GÓRNIK: Szkuta - Karczmarczyk, Widenka (46. K. Goik), K. Sikora, Dąbek - Świerczek (46. Kwiatoń), S. Mańka, Sobala, Krótki (85. T. Nowak) - P. Grabiec (85. Zając), Grasman. Trener Tomasz GAJEWSKI.
Rano trampkarze z rocznika 2000 i młodsi pokonał rówieśników z Górnika Zabrze 3:0!!! A po południu...
Nie żałowali kibice, którzy przybyli na stadion przy ulicy Zwycięstwa w Ornontowicach. Gwarek na ogół ma problemy z koncentracją w spotkaniach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, tym razem jednak nasi zawodnicy od pierwszej do ostatniej minuty potraktowali rywali bardzo poważnie i zagrali ambitnie, szybko, pomysłowo a momentami widowiskowo. Dzięki temu zobaczyliśmy całkiem ciekawy mecz. Swój udział w tym widowisku mieli również zawodnicy z Pszowa, którzy ani myśleli murować bramkę i za wszelką cenę starali się pokazać, że też potrafią grać w piłkę. Dzisiaj to jednak my byliśmy nieco szybsi, bardziej ruchliwi, lepsi piłkarsko a przede wszystkim skuteczniejsi i po bramkach Marka Sikory, Tomka Leszczyńskiego, Grzegorza Tomeckiego i Tomka Kasprzyka pokonaliśmy rywali 4:0 z nawiązką rewanżując się za ubiegłoroczna porażkę 1:2.