To już koniec! Wyniki - aktualizacja!

W czwartek 26.11.2015r. o godzinie 18:00  na boisku w Wodzisławiu Śl (tzw. budowlanka) rezerwa zagra z drużyną II grupy ligi okręgowej Naprzodem 46 Zawada - porażka 2:3, bramki: Kabała, Cieśliński.
W piątek 27.11.2015r. o godzinie 18:00 na boisku w Knurowie pierwsza drużyna zagra z liderem I grupy IV ligi Gwarkiem Tarnowskie Góry! Zwycięstwo 2:1 (1:1) bramki: Polis 37’ – J. Zdrzałek 41’, D. Lewandowski 61’
Natomiast drużyna Juniorów Młodszych w sobotę 28.11.2015r. zagra z rówieśnikami KS Odra w Wodzisławiu o godzinie 10:00 - porażka 2:4,  a we wtorek o godzinie 17:30 w Knurowie z tamtejszą Concordią - remis 4:4 (1:1).
Pierwsza drużyna ostatni mecz w tym roku rozegra również w Knurowie z Concordią o godzinie 18:00 w środę!
Concordia Knurów - Gwarek Ornontowice 1:5 (0:4)

Skład: Płoskonka, Limanówka, Niewiadomski, Grzyb, Bednarz K., Sadło, Nierząd R., Drapała, Cieśliński, Niewiedział, zaw. test. Grali także: Nowak, Górczyk, Nierząd K., Saliński, Wojtoń, Oleksy, Adamczyk, Kabała.
Bramki dla Gwarka: zaw. test, Nierząd R, Niewiedział, Saliński, Adamczyk.
Co cieszy szczególnie: w spotkaniu zadebiutowała w seniorskiej piłce trójka naszych juniorów młodszych. Dwóch szesnastolatków i piętnastolatek rozegrali pełne 45 minut sparingu z drużyną Concordii Knurów. Karol i Rafał Nierząd oraz Szymon Saliński bo o nich mowa, zaprezentowali dużą dojrzałość piłkarską i odpowiednią jakość, tym samym otwarli sobie drzwi do otrzymania kolejnej szansy w pierwszym zespole naszego klubu. Dużym plusem i radością jest fakt, iż oprócz dobrych występów, zawodnicy Rafał i Szymon zdobyli swoje pierwsze bramki!