Strzelanina w Skoczowie! Video!

Beskid Skoczów – Gwarek Ornontowice 5:3 (3:1) - skrót meczu - TUTAJ
Bramki: Boczar, Kasprzyk i Oleksy
Skład: Pilny - Hermann, Nierząd K., Tomecki G., Niewiedział – Zdrzałek J., Boczar, Oleksy, Książek - Kasprzyk, Saliński w drugiej połowie zagrali Lewandowski Ł., Lewandowski D., Wojtoń.
Co tu sensownego napisać po tak zwariowanym meczu i prawdziwej strzelaninie, jaką urządzili sobie zawodnicy obu drużyn. Poziom spotkania był tak wysoki? Czy może gra obronna szwankowała? Szkoda punktów rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu. W tym szalonym spotkaniu strzeliliśmy na wyjeździe 3 bramki a stracili 5! Nie da się ukryć, że po niezłych spotkaniach sparingowych nasze oczekiwania były znacznie wyższe. Niestety kontuzje i wakacje??? niektórych zawodników spowodowały, że młodzi następcy, którzy mieli być spokojnie wprowadzani do drużyny z dnia na dzień stali się jej podstawowymi graczami. W dniu dzisiejszym w naszej drużynie zadebiutowało 4 zawodników niemających jeszcze na swoim koncie występów w 4 lidze. Mając nadzieję, że dzisiejsza nauka nie pójdzie w las z niecierpliwością czekamy na następne spotkania, wierząc w lepszą przyszłość odmładzającej się drużyny Gwarka.