Sponsorzy!
Zainwestowali w nas:
Zarząd Górniczego Klubu Sportowego „Gwarek” zwraca się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości podjęcia współpracy celem, której będzie stałe podnoszenie potencjału organizacyjno-finansowego Klubu. Zachęcamy do podjęcia czynności zmierzających do reklamowania i promocji Państwa działań na produktach i materiałach pozostających w dyspozycji i użytkowaniu Klubu: nadruki reklamowe na odzieży sportowej, odpowiednie wpisy na stronie internetowej, banery reklamowe na obiektach sportowych, reklama w materiałach klubowych i inne. Systematyczny wzrost ilości szkolących się adeptów piłki nożnej stanowi przykład doskonałej pracy organizacyjno-szkoleniowej kadry trenerskiej, są efektem dotychczasowych działań Zarządu Klubu opierającej się na współpracy z osobami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi prowadzącymi swoją działalność na terenie gminy Ornontowice i nie tylko. Bez tej współpracy aktualny zasięg i skala naszej działalności nie była by możliwa. Pragniemy stale podnosić potencjał Klubu zarówno sportowy jak i organizacyjny, dlatego też Zarząd Klubu zabiega systematycznie o udzielenie wsparcia naszej działalności przez kolejnych Partnerów. W przypadku zainteresowania naszą ofertą w celu dokonania szczegółowych ustaleń dotyczących ewentualnej współpracy prosimy o kontakt telefoniczny –512-857-191 bądź e-mail – gwarek.ornontowice@gmail.com Zainwestowali w nas: (http://gksgwarek.futbolowo.pl)