Prośba do sztabu szkoleniowego!

Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Zdrzałek 57’
Szanowni trenerzy wierzymy w wasze umiejętności i doświadczenie i prosimy ustabilizujcie formę naszej drużyny w cyklu tygodniowym a nie dwutygodniowym, bo bez punktów w spotkaniach wyjazdowych nie zajmiemy docelowego miejsca w górnej połówce tabeli. W poprzednim sezonie to się udało i wyjazdy były naszym atutem to może i teraz się uda!
Dzisiaj po raz trzeci w tym sezonie zobaczyliśmy Gwarek waleczny i przede wszystkim skuteczny w tyle i skuteczny w przodzie. Drużyna z Grodźca to zdecydowanie najlepsza drużyna, z jaką przyszło się nam potykać w tym sezonie a mimo to daliśmy radę. Tak prawdę mówiąc to na przeszkodzie w odniesieniu znacznie większego zwycięstwa stanął fenomenalnie broniący bramkarz gości! Brawo panowie chyba sami sobie udowodniliście, że grać potraficie! Przed wami równie trudny przeciwnik Szombierki Bytom chyba już czas pokazać, że i wyjazdów się nie boicie!