Pierwszy punkt!

Concordia Knurów – Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0)
Bramka: Szymon Saliński
Skład: Kojdecki - Hermann, Ferensztain, Tomecki G., Góra - Niewiedział, Oleksy, Boczar, Książek - Kasprzyk, Zdrzałek J., zagrali również Saliński, Wojtoń i Lewandowski Ł.
Spotkanie to zostało rozegrane w afrykańskich warunkach na sztucznej murawie w Knurowie. Zobaczyliśmy niezłe czwartoligowe spotkanie z lekką przewagą w sytuacjach bramkowych naszej drużyny. Niestety już w drugim meczu z rzędu zaliczamy trzecią asystę przy straconej bramce. Chcąc zacząć punktować w obecnym sezonie musimy się pozbyć jak najszybciej tego złego przyzwyczajenia!
Na szczególną uwagę zasługuje fakt strzelenia bramki, swojej pierwszej na tym poziomie rozgrywek, przez jeszcze 15 letniego najmłodszego na boisku Szymona Salińskiego. Gratulujemy i prosimy o jeszcze!