Oficjalne Przeprosiny

Zarząd klubu GKS Gwarek Ornontowice wraz z koordynatorem ds. organizacyjnych Mateuszem Zdrzałek pragnie przeprosić Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice Panią Gizelę Siedlaczek. Cały klub ubolewa nad słowami, które padły ust prowadzącego to spotkanie Pana Mateusza Zdrzałek. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno Pani Dyrektor, jak również jej rodzina poczuły się urażone. Pan Zdrzałek przyznaje się do błędu, jednocześnie zaznaczając, że nikogo nie chciał urazić, a słowa zostały wypowiedziane pod wpływem stresu. Pragniemy zaznaczyć, że cały klub bardzo ceni sobie współpracę z Panią Dyrektor, jesteśmy wdzięczni nie tylko za udostępnianie obiektów sportowych ale przede wszystkim za wzorowe wychowywanie młodych ludzi, którzy stanowią o sile Gwarka oraz Gminy Ornontowice.
Z całego serca liczmy na dalszą współpracę w imię rozwoju Gminy Ornontowice oraz zapewniamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy by podobnego błędu już nie popełnić.