Jest ciężko!

ROW II Rybnik - Gwarek Ornontowice 3:0 (1:0)
Gwarek: Nowak, Grzyb, Korzeniowski, Ferensztain, Niewiedział, Drapała, Boczar, Kasprzyk, Stebel, Łoboda, Sewerin z ławki pojawił się na boisku także Oleksy.
Ale jeszcze nie beznadziejnie!
Dla przypomnienia skład Gwarka z ostatniego bardzo dobrego meczu rozegranego pod koniec września 2015r. przez nasza drużynę z GKS II Tychy wygranego 3:2: Płoskonka – Rajca, Niewiadomski, Poloczek, Korzeniowski – Niewiedział, Grzyb (90+1 Ferensztain), Oleksy (70 Foszmańczyk), Boczar, Kasprzyk (90 Limanówka), Zdrzałek.
Jak widać wielkich zmian nie ma! Na pewno w dniu dzisiejszym nie bez wpływu na końcowy wynik był brak Rajcy, Poloczka i Zdrzałka, ale ci zawodnicy grali w poprzednich trzech spotkaniach i też drużyna wyglądała słabo. Nie trzeba być fachowcem żeby zauważyć, że zawodnicy chcą, a nie mogą, przegrywając wszystkie bezpośrednie pojedynki z przeciwnikami. Jest taka stara piłkarska prawda mówiąca, że gdy się w nogach nie ma siły to niestety głowa nie pracuje, traci się rozeznanie sytuacji na boisku i popełnia niewymuszone błędy indywidualne, a te są ostatnio punktem rozpoznawczym poczynań naszych zawodników. Prawdę mówiąc to, żeby nadrobić stracony czas, przydałaby się naszej drużynie miesięczna przerwa „na reprezentację”, niestety czwartej ligi to nie dotyczy. Do końca rozgrywek jeszcze 11 kolejek i trzeba spróbować to poukładać, przełamać się, uszczelnić obronę i zacząć w końcu strzelać bramki. Powodzenia!
Dla poprawy nastroju: juniorzy pokonali Piast Ożarowice 5:1, a rezerwa Ruch Kozłów 1:0. Gratulujemy!