Houston, mamy problem!

Piast II Gliwice - Gwarek Ornontowice 2:0(1:0)
Skład: Stanek - Tomecki, Ferensztain, Rajca, Wojtoń - Oleksy - Saliński, Wilk, Kasprzyk, Cepek - Zdrzałek.
Zagrali również: Wojtaś, Mąka
6 punktów straciliśmy w tym sezonie z ostatnią drużyną w tabeli! Po tym, co dzisiaj zobaczyliśmy, na cztery kolejki przed końcem sezonu, naprawdę mamy problem. Dzisiaj mogliśmy się zastanawiać jak to się stało, że mamy 39 punktów i raczej o ligowy byt możemy być spokojni. Dramatycznie wyglądała cała drużyna a ilość prostych niewymuszonych błędów była tak ogromna, że dziwne byłoby gdyby grający dzisiaj poprawnie Piast tego nie wykorzystał. Mając nadzieję, że byliśmy dzisiaj świadkami naszego najsłabszego spotkania wiosną z niepewnością czekamy na następny mecz, w który spotkamy się z ciągle walczącą o utrzymanie Szczakowianką Jaworzno. Jaki Gwarek zobaczymy? Przyjdźcie i zobaczcie!