Brawo!

Gwarek Ornontowice – Szombierki Bytom 4-1 (1:1)
Skład: Stanek- Sewerin, Rajca, Oleksy, Witkowski- Ruda, Wilk- Gajek, Kasprzyk, Saliński- Zdrzałek.
Bramki: Kasprzyk, Zdrzałek x 3
Zagrali również: Wojtaś, Mąka, Ilnicki, Jaworski
To, że od kilku spotkań pod wodzą nowego trenera forma naszej drużyny rośnie wszyscy widzieliśmy, ale nikt nie spodziewał się czegoś takiego! Widzieliśmy dzisiaj drużynę, jaką chcielibyśmy oglądać zawsze. Widzieliśmy drużynę przekonaną o własnej wartości z pomysłem na grę, widzieliśmy zresetowanego Jakuba Zdrzałka, widzieliśmy piękne akcje, po których padały bramki i widzieliśmy jeszcze coś? Widzieliśmy Tomka Kasprzyka, który bawił się na boisku z radością małego dziecka pokazując swoim młodszym kolegom, na czym polega piękno futbolu! Przed nami kolejny mocny rywal, ale po tym, co zobaczyliśmy dzisiaj z optymizmem patrzymy w przyszłość – powodzenia!