Black Saturday

Szombierki Bytom – Gwarek Ornontowice 1:0 (0:0)
Gwarek Ornontowice
: Stanek – Czajka, Buchcik, Oleksy, Wojtoń, Lewandowski D., Saliński, Wilk, Sewerin, Kasprzyk, Zdrzałek zagrali również Kramarczyk, Winkler.
Czarna sobota dzisiaj dla Gwarka Ornontowice. Nie pomogły nam inne drużyny w lidze przegrywając swoje spotkania a nam zabrakło 15 minut by osiągnąć zamierzony przed sezonem cel i zebrać zasłużoną premię. Niestety mimo dobrej gry nie wykorzystaliśmy swoich doskonałych sytuacji dodatkowo pozwoliliśmy się zaskoczyć w 75 minucie spotkania szybką kontrą zakończoną bramką zawodnika, który akurat wszedł na boisko i był to jego pierwszy kontakt z piłką. Porażka z liderem po wyrównanym spotkaniu ujmy nie przynosi i jasno musimy sobie powiedzieć, że nie dzisiaj zawaliliśmy. Patrząc w tabelę można się chwycić za głowę, gdy zobaczymy, że punkty straciliśmy między innymi z drużynami, które na koniec rundy jesiennej zajęły następujące miejsca: 15, 14, 12 i 11, a nam do miejsca szóstego zabrakło zaledwie 1 punktu!
W tym sezonie debiutujemy w I grupie czwartej ligi i musimy stwierdzić, że jest to liga nieobliczalna, w której do każdego meczu trzeba podchodzić z pełną koncentracją i zaangażowaniem, tutaj po prostu nie ma słabych rywali. Wierzymy, że po zimowych przygotowaniach wiosną Gwarek w końcu da radę dobić do ligowej czołówki, bo z tak utalentowanymi zawodnikami w składzie tam jego miejsce!