Bez zmian!

Gwarek Ornontowice – Polonia łaziska Górne 1:3 (1:1)
Skład: Kojdecki - Wojtoń, Ferensztain, Tomecki G., Hermann - Wilk- Zdrzałek J., Oleksy, Boczar, Niewiedział - Kasprzyk.
Bramka: Kasprzyk.
Zmienili się trenerzy, zmienili się zawodnicy a w naszych spotkaniach z Polonią bez zmian. Nie leży nam po prostu ta drużyna. Dzisiaj zagraliśmy dobrą pierwszą połowę i trochę szkoda, że zabrakło szczęścia - poprzeczka i piękna parada bramkarza gości uniemożliwiły nam objęcie prowadzenia w tym spotkaniu. W drugiej połowie wyszło niestety zmęczenie środowym wyjazdowym meczem z liderem i nasze akcje stały się zbyt nerwowe a gra wyglądała tak jakby głowa i serce chciały a nogi nie słuchały. Jak gdyby tego było mało nasi rywale popisali się stuprocentową skutecznością w wykorzystaniu naszych własnych błędów i tym sposobem wybili nam z głowy marzenia o uzyskaniu korzystnego wyniku. Przed nami tydzień na zagojenie ran i dojście do siebie, bo w najbliższym czasie czekają nas kolejne spotkania derbowe. Już w następną sobotę na szczeblu IV ligi zagramy z Orłem Mokre a potem w środę w walce o Puchar Polski z Burzą Borowa Wieś. Będzie ciekawie – zapraszamy!